Dzień dobry

W ramach realizacji programu Erasmus+ przeprowadzono diagnozę poziomu znajomosci języka angielskiego wsród uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Badanie dotyczyło zaangazowania, kreatywnosci i poczucia odpowiedzialnosci za proces uczenia się. Kazda ze szkół przygotowała prezentację multimedialną, w której przedstawiła swoją szkołę, region, kraj. Kazdy uczestnik programu nagrał krótki filmik o sobie. W szkołach partnerskich wszystkim uczniom zapewniono dostęp do rezultatów tego działania. Nauczyciele języka angielskiego poswięcili fragment lekcji na przedstawienie prezentacji oraz zapoznanie się z filmami. Dofinansowanie przeznaczone zostało na reklamę programu Erasmus+. W kazdej ze szkół stanął baner informacyjny o udziale w programie. Zakupiono gadgety ( kubki, smycze, długopisy, torby, bidony). Kazda ze szkół zakupiła laptopa.