PROGRAM LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Nasza placówka realizuje program LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

Laboratoria Przyszłości to rządowa inicjatywa finansowana z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i realizująca jeden z postulatów „Polskiego Ładu”. W jej ramach szkoły podstawowe w całej Polsce otrzymają środki na zakup wyposażenia służącego uczniom do rozwijania kompetencji takich jak współpraca, kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów czy obycie z nowymi technologiami.

W ramach programu „Laboratoria Przyszłości”  nasza placówka otrzymała dofinansowanie w kwocie 60 000 zł.

Nowoczesny sprzęt, który zostanie zakupiony w ramach programu uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

Na bieżąco będziemy dzielić się dobrymi praktykami oraz wymieniać się wiedzą z innymi szkołami w zakresie wykorzystania sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.