Zabawa Choinkowa

Na ten dzień uczniowie naszej szkoły czekali z utęsknieniem. Na ostatni dzień nauki przed rozpoczęciem ferii. Powodów do radości było jednak więcej, gdyż tradycyjnie, to także czas Zabawy Choinkowej, która zawsze jest idealną okazją do integracji całej społeczności.
Po intensywnym semestrze, który obfitował w wiele obowiązków i pracy, uczniowie niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę. I tak też było wczoraj, a to za sprawą atrakcji czekających na dzieci i młodzież. Jedną z nich to obecność animatorek zabaw, które organizowały konkurencje sprawnościowe, „deszcz” baniek mydlanych, układy choreograficzne i utworzenie pociągu, prowadzonego przez bajkowego maszynistę.
Pomimo radości dostarczonej przez kreatorki, zarówno ci starsi uczniowie jak i młodsi, co pewien czas zerkali w stronę drzwi, czekając na jeszcze jednego gościa. I w końcu przybył ON – św. Mikołaj z workami wypełnionymi paczkami.
Zabawę Choinkową można wpisać w poczet tych najbardziej udanych, o czym świadczą uśmiechy dzieci i młodzieży uwiecznione na fotografiach.
Wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców uczniów, którzy zorganizowali wczorajszą uroczystość. Pragniemy podziękować paniom, które czuwały nad przebiegiem zabawy, dbały o to, by nikt nie był głodny i spragniony, a także stworzyły miłą atmosferę.
Dziękujemy za zaangażowanie i dobrą współpracę.