Choinka szkolna 2020

Zanim dzieci opuściły mury szkoły na dwutygodniową przerwę, ostatni dzień spędziły bardzo aktywnie. 7 lutego odbyła się zabawa choinkowa, na którą wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Sala gimnastyczna zapełniła się radośnie wirującym tłumem. Ku uciesze dzieci do wspólnej zabawy zachęcali ulubieńcy kreskówek, wśród których pojawił się także Olaf, sympatyczny bałwanek z filmu animowanego „Kraina Lodu”. Jednak najwięcej emocji wzbudziło przybycie Świętego Mikołaja. Oczywiście nie odwiedził ligowskich uczniów z pustymi rękami. Tańcom, zabawom i uśmiechom nie było końca. Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom oraz wolontariuszom z Fundacji Mocni Mocą Nadziei, za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy.