Dzień Babci i Dziadka 2020

W naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość. Swoje święto obchodzili dziadkowie, którzy licznie przybyli, aby wspólnie z wnuczętami celebrować ważny dla nich dzień. Wzruszeni dziadkowie i babcie z dumą przysłuchiwali się wierszom recytowanym przez ich małe, kochane „serca”. Były także piosenki, podziękowania i życzenia, a dzięki temu łzy szczęścia. Maluchy swoim widowiskowym tańcem, przeniosły zebranych w sali gimnastycznej w bajkowy świat. Po oficjalnej części spotkania dzieci podeszły do swoich najbliższych, aby powiedzieć, jak bardzo ich kochają. Radosne twarze babć i dziadków, mówiły same za siebie – „Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mamy takie wspaniałe pociechy”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzisiejszej uroczystości, a w szczególności Rodzicom.